Nonwoven in Wipes

HBN - NIRI Nonwoven in Wipes Kapsamlı Teknik Eğitimi
Eğitmenler: Dr. Matthew Tipper, Dr. Vera Chetty
10-14 Eylül 2018, Istanbul - Cevahir Hotel Istanbul Asia 

HBN - NIRI Nonwoven in Wipes Kapsamlı Teknik Eğitimi, endüstride faaliyet gösteren ve endüstriye hizmet veren, her seviyeden katılımcıların konuda uzmanlaşmaları için şimdiye kadar tasarlanmış EN KAPSAMLI nonwoven wipes teknik eğitimidir.

Nonwoven wipes tanımlaması, özellikleri, üretimi, performans gereklilikleri, üretim ve paketleme maliyetleri, son trendler gibi üretimi ve tedarik zincirini baştan sona ilgilendiren tüm güncel konular beş gün sürecek eğitimde detaylı ve uygulamalı olarak işlenecek.

İngilizce verilecek olan eğitimler, Türkiye’de ilk defa İngilizce’den Türkçe’ye kulaklıklı SiMULTANE ÇEVİRİ ile verilecek. Böylece kaliteli bilgi edinimi için sıklıkla görülen yabancı dil engeli de HBN-NIRI Training Series ile ortadan kalkıyor.

Yoğun teorik derslerin yanı sıra, pratik ve uygulamalı derslerin de yer aldığı eğitimin bir günü de sahada, fabrika ziyaretinde geçirilecek.

Kimler Katılmalı

Nonwoven mendiller dünyası ile tanışmak ve baştan sona bir eğitim almak veya nonwoven mendiller konusunda bilgisini tazelemek isteyen, alanda kendini geliştirmeyi, inovatif teknik gelişmeleri daha yakından tanımayı, işletmesinin karlılığını ve üretim kuvvetini arttırmayı hedefleyen, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha yakından tanımak için nonwoven mendiller hakkında detaylı eğitim almak isteyen profesyonelleri HBN-NIRI Nonwoven in Wipes Kapsamlı Teknik Eğitimi’ne katılmaya bekliyoruz.

  • Ürün geliştiriciler
  • Ürün dönüştürücüler
  • Hammadde tedarikçileri
  • Paketleme tedarikçileri
  • Ham ürün - ara ürün tedarikçi/üreticileri
  • Perakendeciler
  • Jenerik markalar
  • Private label mendil üreticileri ve dönüştürücüler

İngiltere, Leeds Üniversitesi’nden onur derecesi ve Tekstil Teknolojisi alanında PhD (doktora) derecesi alan Dr. Matthew Tipper, tek kullanımlık ve dayanıklı nonwoven malzemelerin tasarım, geliştirilmesi ve üretiminde direk tecrübeye sahip. Nonwoven ürün üretimi ve geliştirmesinde ticari geçmişe sahip olan Dr. Tipper, Business Director titri ile NIRI bünyesinde inovasyon, ürün geliştirme ve proje yönetiminden sorumlu.
Nonwoven kumaşlarda özgül performans mühendisliğinin nasıl çalıştığını gerçekten anlamak ve bu mühendisliği wipe üzerinde nasıl uygulanacağını öğrenmek isteyen herkesin bu eğitimi alması gerekir. HBN - NIRI Nonwoven in Wipes Kapsamlı Teknik Eğitimi, nonwoven alanında gerçek uzmanlar tarafından verilen, şimdiye kadar sağlanmış en kapsamlı eğitim! İleri seviye nonwoven wipe teknolojisinin sırlarını ve çığır açan wipe üretimi için bilginizi nasıl kullanacağınızı keşfedin!
Dr. Matthew Tipper
Business Director NIRI
Dr. Chetty, Çekya Liberec Teknik Üniversitesi’nden Tekstil Mühendisliği alanında yüksek lisans derecesine ve “Islatma ve Çekme Fenomeninin Bilgisayar Simülasyonu” (Compter Simulation of Wetting and Wicking Phenomena) üzerine PhD (doktora) derecesine sahip. Dr. Chetty’nin nonwoven ürünler ve teknik tekstillerin araştırma ve geliştirmesi üzerine uzmanlığı, birçok farklı ülkedeki sayısız araştırma enstitüsünde çalıştığı uzun yıllara dayanıyor. Dr. Chetty’nin ana ilgi alanı ise özgün nonwoven ürünler geliştirmek.
HBN-NIRI Kapsamlı Teknik Eğitimi, katılımcılarına sağladığı benzersiz nonwoven malzemeler ve teknolojileri bilgi, wipe üretiminde nonwoven substratları, performans geliştirme, dönüştürme, kalite yönetimi ve sektördeki son gelişmelere vurgusu ile, adının hakkını tam anlamı ile veriyor. Alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzmanlar tarafından verilen eğitim, üstün kaliteyi garanti ediyor.
Dr. Vera Chetty
Chief Technical Manager NIRI